Ενημέρωση- Βαθμοί

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι τη Τρίτη 19/3/2024 στις 13:30 – 14:00 θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών των Α΄ και Β΄ τάξεων και θα δοθεί η βαθμολογία B΄ τριμήνου των μαθητών Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεων.

Οι εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων θα σας ενημερώνουν στο γραφείο των δασκάλων.    Σημαντικό

Στον έλεγχο αναγράφεται ο αριθμός μητρώου ( Α.Μ.) κάθε μαθητή, ο οποίος είναι μοναδικός και παραμένει  ίδιος μέχρι και την Στ΄ δημοτικού. Μπορείτε να το χρησιμοποιείτε στις διάφορες λειτουργίες του  gov.gr  όπου ζητείται.
Για τους/τις μαθητές/τριες των Α΄και Β΄ τάξεων  ο αριθμός μητρώου θα δοθεί την Παρασκευή από την υπεύθυνη εκπαιδευτικό.

Ο σύλλογος διδασκόντων

Κατηγορίες: 2023-2024, Ανακοινώσεις, Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.