ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Εγγραφές μαθητών στο Ολοήμερο Πρόγραμμα

για το σχολικό έτος 2020-2021

Αγαπητοί γονείς,

Οι μαθητές/τριες του Δημοτικού Σχολείου μπορούν να εγγράφονται στο προαιρετικό Ολοήμερο Πρόγραμμα κατόπιν σχετικής αίτησης-δήλωσης των γονέων/κηδεμόνων τους συμπληρώνοντας το σχετικό έντυπο που θα τους δίνεται στο σχολείο.

Στο Ολοήμερο Πρόγραμμα του σχολείου μας δύνανται να εγγράφονται μαθητές χωρίς την προϋπόθεση προσκόμισης δικαιολογητικών.

Οι εγγραφές των μαθητών στο ολοήμερο θα πραγματοποιούνται από 15 Μαΐου 2020  καθημερινά στο γραφείο της Διευθύντριας του σχολείου από τις 10:00 μέχρι τις 13:00.

Σημείωση: Κατά τη διάρκεια των εγγραφών θα τηρηθούν όλα τα μέτρα αποφυγής της διασποράς του κορωνοϊού.

Η Διευθύντρια,

Πανέλα Ανθούσα

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.